Середа, 20 квітня 2022 08:38

Московський Патріархат Рівненщини просить Онуфрія незалежності від москви

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Священники Української православної церкви московського Патріархату Рівненщини закликають об’єднатись у спільній боротьбі з окупантом незалежно від віросповідання і національності.

У ці страшні хвилини великого випробування ми єдині зі своїм народом, військом, владою. країну від ворога боронять тисячі вірян УПЦ, котрі стали у лави Збройних Сил України. Є наші віруючі і серед медиків, і серед бійців територіальної оборони. Ми збираємо допомогу військовослужбовцям, надаємо прихисток біженцям, - говорять священики.
 

Рівненська єпархія не згодна із позицією патріарха РПЦ Кирила, «яка нереальна та сіяє смуту».

Звертаємось з проханням до митрополита Онуфрія про скликання Священного Синоду УПЦ з питання дарування автокефалії повноті Української Православної Церкви, яке було підняте ще у 1991 році, подумати над шляхом розв’язання цього питання, якщо буде на це воля Господня, - йдеться у повідомленні.
 

В той же час священики засвідчують, що вірні Онуфрію та УПЦ МП.

Прочитано 153 разів Останнє редагування Середа, 20 квітня 2022 08:39

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.