Четвер, 21 квітня 2022 09:33

На Кореччині поліція викрила листоношу на привласненні виплат пенсіонерам

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ілюстрація з інтернету Ілюстрація з інтернету

Працівниця одного з поштових відділень колишнього Корецького району, зловживаючи службовим становищем, привласнювала передбачені чинним законодавством одноразові виплати пенсіонерам.

Про це повідомляє поліція Рівненської області на своїй facebook сторінці.

Певні категорії пенсіонерів мали отримати грошову допомогу ще понад рік тому на суму тисячу гривень. Втім, не всі володіли інформацією про такі гарантовані державою виплати.

На території обслуговування 41-річна листоноша, користуючись уразливим станом деяких осіб, просила поставити підпис у відомості і за отриману пенсію, і за одноразову виплату. Проте суму останньої зловмисниця привласнювала собі.

До поліції із заявами звернулися 9 пенсіонерів. В рамках відкритого кримінального провадження, за результатами проведених необхідних слідчих дій, зокрема призначеного комплексу експертиз, слідчі встановили причетність 41-річної листоноші до трьох фактів привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем.

Вирішується питання про повідомлення їй про підозру.

Тривають подальші процесуальні дії щодо збору доказової бази та доведення її провини щодо інших потерпілих осіб.

Прочитано 203 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2022 10:48

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.