П'ятниця, 22 квітня 2022 14:22

На Дубенщині дільничні офіцери поліції допомогли влаштуватися родині з Донеччини

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сім’я із малолітньою донечкою — вимушені переселенці з Авдіївки. У пошуках житла та роботи опинилися у Млинівській територіальній громаді. Повідомляє поліція Рівненської області.

У селі Пугачівка вони побачили дільничного офіцера поліції та попросили про допомогу. Той не зміг залишатись осторонь та разом із двома колегами швидко розпочав пошуки тимчасового помешкання.

За сприяння старости села вдалося швидко знайти місце у одному із притулків Млинова: саме сюди їх і доставили поліцейські. Тут родину забезпечили усім необхідним — продуктами, одягом, іграшками, а надалі допомагатимуть із пошуком постійного житла та роботи.

До кожного війна прийшла по-своєму. Але зараз в Україні немає тих, кого вона не зачепила. Ми повинні бути згуртованими та сильними. Бо лише у єдності наша перемога.

Олексій Камишанський Руслан Стрельбіцький Ruslan Zhuk Дубенський районний відділ поліції

Прочитано 61 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.