Рівне сьогодні

Комендантську годину на Рівненщині змінено: поліція буде контролювати її дотримання! У Великодню ніч комендантська година встановлена в період - з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

Рівненська єпархія оприлюднила Архієрейське розпорядження щодо проведення пасхальних богослужінь 2022 року. У зв’язку з воєнним станом в Україні, а також із запровадженням посиленої комендантської години, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон видав розпорядження

Вчора в ході реалізації оперативної інформації працівники управління боротьби із наркозлочинністю на вулиці Соборній в обласному центрі поблизу відділення пошти затримали жителів Рівного: 39-ти та 43-х років.

Із проханням допомогти у пошуках бабусі до поліції напередодні близько 22 години зателефонувала жителька села Дорогобуж. Пенсіонерка вийшла з дому ще вранці. Вдень рідні намагалися знайти її самостійно, але безрезультатно.

Сім’я із малолітньою донечкою — вимушені переселенці з Авдіївки. У пошуках житла та роботи опинилися у Млинівській територіальній громаді. Повідомляє поліція Рівненської області.

Укрпошта зазнала DDos-атаки, через що, зараз не працює онлайн-магазин та інші системи компанії, повідомив генеральний директор "Укрпошти" на своїй сторінці в фейсбук.

Вже минув місяць як територіальні органи та територіальні підрозділи ДМС, які знаходяться в безпечних районах, поступово відновлюють роботу з прийому та надання адміністративних послуг.

Рівненська єпархія Православної Церкви України опублікувала розклад богослужінь у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне у період з з 22 по 24 квітня.

На території області святкові богослужіння у ніч із 23 на 24 квітня заплановані у 819 культових спорудах. На охорону публічної безпеки і порядку в населених пунктах і біля храмів зокрема задіюватимуться понад 500 працівників поліції, які несуть службу із початку повномасштабного вторгнення російського агресора 24/7.

Сторінка 1 із 16

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.