Середа, 20 квітня 2022 12:45

Рівненський міський центр зайнятості підготував продавців для двох районів

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мешканці Рівненщини, скеровані на навчання до Рівненського центру ПТО ДСЗ Зарічненською та Дубровицькою районними філіями РОЦЗ, за 2,6 місяця здобули професію «Продавець (з лотка на ринку)».

Це важливий етап у житті безробітних, адже тепер вони можуть офіційно працевлаштуватися. Роботодавці охоче запрошують кваліфікованих робітників, цінують знання і навички робітників. 

Пишеться у повідомлені Рівненського міського центру зайнятості

Усі слухачі після професійної підготовки і виробничого навчання на базі ТзОВ «Торговий дім «ПІВНІЧ-ЦЕНТР» пройшли виробничу практику за місцем проживання, у Сарненському і Вараському районах. Місцеві підприємці охоче долучали практикантів до роботи та вже оцінили їхні знання, вміння організувати робоче місце та відмінні комунікації із покупцями.

З повідомлення завідувача Сарненського навчального відділення РЦПТО Івана Гаврилюка

Під час державної кваліфікаційної атестації слухачі підтвердили свій професійний рівень, і за результатами іспиту отримали свідоцтва державного зразка.

Із випускниками спілкувалися члени кваліфікаційної комісії та педагоги: голова комісії, ФОП Ярослава Кречко, методистка Валентина Кузнецова, викладачка Валентина Зубік, майстриня виробничого навчання Марія Полюхович. Серед найуспішніших називають Вишневську Людмилу, Ошурко Людмилу,  Пляшко Олену, Чубейко Людмилу.

Прочитано 67 разів Останнє редагування Середа, 20 квітня 2022 12:58

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.