Середа, 20 квітня 2022 13:02

Рівненський районний суд просить утриматись від відвідування суду

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Рівненський районний суд Рівненської області повідомляє що у зв’язку з війною та введенням в Україні воєнного стану, тимчасово зупинено розгляд справ до усунення обставин, які зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці учасників справ,

відвідувачів суду та працівників суду в умовах збройної агресії проти України, крім здійснення невідкладних дій щодо вирішення питань, пов’язаних з обранням та продовженням запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, розгляду слідчими суддями клопотань правоохоронних органів, а також вирішення інших невідкладних питань.

Рівненський районний суд звертає увагу, що канцелярія суду здійснюватиме прийом вхідної кореспонденції у робочі дні щоденно з 10:00 год до 16:00 год (у разі наявної можливості).

Також наполягає утриматись від відвідування суду, процесуальні права та обов’язки реалізовувати з використанням засобів електронного зв’язку (підсистеми «Електронний суд», офіційної електронної пошти суду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Прочитано 147 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.