Середа, 20 квітня 2022 16:33

Водоканал Рівне: 370 тисяч гривень це цифра березня

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

370 тисяч гривень вдалося зібрати працівникам «Рівнеоблводоканалу», добровільно відмовившись від одноденного посадового окладу за березень.

Ми розуміємо, що в умовах війни маємо усі згуртуватися і підтримати тих, хто цього найбільше потребує, - каже директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Зарплати у працівників нашого підприємства, як і у багатьох аналогічних, не високі. Тому був приємно вражений, коли колектив вирішив віддати частину своєї зарплатні на благодійність.

Про це повідомляє РОВКП ВКГ Рівнеоблводоканал на своєму сайті.

Частину зібраних коштів підприємство перерахувало «Укрводоканалекології», що займається координуванням допомоги водопостачальним підприємствам, що постраждали внаслідок бойових дій. Таких, як в Чернігові, Сумах, Ірпіні та інших регіонах країни.

Майже на 90 тисяч гривень працівники «Рівнеоблводоканалу» закупили продуктових наборів для сімей своїх колег з «Чернігівводоканалу».

І на 200 тисяч закупили продукти та пакувальні матеріали для благодійного фонду волонтерського центру «Україна для Героїв», який функціонує під егідою Офісу Президента на базі Центральної міської лікарні Рівного. Його основна задача – формування гуманітарних вантажів для міст, що постраждали внаслідок бойових дій.

Андрій Карауш висловив переконання, що і в квітні підприємство продовжить цю гарну традицію.

Прочитано 50 разів Останнє редагування Середа, 20 квітня 2022 16:52

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.