Неділя, 10 квітня 2022 10:26

Робота закладів громадського харчування та торгівлі у Рівному

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як розповів Ігор Остапенко який являється начальником управління торгівлі і громадського харчування, попри воєнний стан жодних додаткових обмежень (крім заборону продажу алкоголю) введено не було. Тож 90% галузі працює.

“Усі великі заклади — супермаркети — роботу не припиняли. Так, насправді призупинили діяльність декілька невеликих магазинчиків, у яких працювало дві-три людини. Решта — відчинені,” - зазначив Ігор Остапенко.

За його словами, ситуація з цінами також залишається більш-менш контрольованою.

“У перші дні війни були певні непорозуміння із цінами, але після запровадження чітких обмежень на надбавку у максимум 10% на соціальні продукти, усе вирівнялося,” - наголошує Ігор Остапенко.

Нагадаємо, контроль за цінами на соціальні продукти здійснює Держпродспоживслужба. Якщо ви помітили завищені ціни, звертайтесь на гарячу лінію відомства: (098) 766-87-38

Що ж стосується роботи закладів харчування, то тут ситуація дещо гірша, пояснює Ігор Остапенко. Адже на них найбільше впливає заборона на продаж алкоголю, яка діє у нас в області, та обмеження комендантської години до 22.00. Бо ж роботу потрібно завершити так, щоб працівники встигли дістатися додому. Тож чимало закладів харчування вирішили працювати лише у режимі доставки або на виніс продукції.

Прочитано 65 разів Останнє редагування Неділя, 10 квітня 2022 10:26

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.