Неділя, 10 квітня 2022 10:59

70-річний дідусь наполягав на вступі до Збройних сил України

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До Рівненської обласної державної адміністрації надійшла скарга на те, що 70-річного пенсіонера не записують в військкомат. Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль у Telegram. 

До ОВА з листом звернувся дідусь під 70 років зі скаргою, що у воєнкоматі відмовляються відправити його воювати. Сам рівнянин. Чоловік зазначив, що звертався й до поліції. Коли йому всюди відмовили, написав лист до начальника Рівненської ОВА з проханням видати зброю і відправити на фронт. Зрозуміло, що у зв’язку із його віком – наразі це неможливо. Але такі люди – приклад того, наскільки надійний тил на Рівненщині. 

 Коли розпочалася війна, наш земляк з Острога поїхав на Київщину допомагати одному з батальйонів. Одного дня на Ірпінь напали вороги. Він з ножем в руках ліквідував кількох російських солдатів. Коли заволодів вогнепальною зброєю одного із них, поклав ще надцять окупантів. Таких, як «Острозький Рембо», десятки, сотні тисяч українців! Чи усвідомлював окупант, проти кого йде воювати? 

Руслан та Анастасія. Військовослужбовці, які одружилися онлайн. Між ними була тисяча кілометрів. Адже він – на сході боронить країну. Вона – в Рівному. Але у любові немає кордонів. Ця історія – нагадування, за що ми боремося. За наші сім’ї. За мир на вулицях наших міст. І за те, щоб такі пари, як Руслан та Анастасія знову були разом. 

Написав Коваль.

Прочитано 73 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Популярні новини

Коментарі

Статті

  • Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України
    Рівне столиця України. Як Рівне було столицею України

    У квітні 1919 року Директорія Української Народної Республіки яку очолював Симон Петлюра залишила Київ, посприяла цьому червона армія. В зв'язку з чим Державою керували з Рівного, отже в 1919-му Рівне вперше стало столицею України.

  • Рівне як Українське місто утворилось 1939 року
    Рівне як Українське місто утворилось 1939 року

    Рівне саме як місто у складі України, утворене 4 грудня 1939 року, до того Рiвне було зайняте Польськими вiйськами. Відповідно воно перебувало у складi Польші як повiтовий центр Волинського воєводства.